postheadericon Дешавања

Најуспешнија спортска организација

Представници Савеза спортова града Бора и локалне самоуправе, по 59. пут уручили су награде спортистима, клубовима, тренерима и спортским радницима који су у протеклој години остварили најбоље резултате.

Тим поводом наша школа проглашена је за најуспешнију спортску организацију у области масовне физичке културе, школског и инвалидског спорта, савеза и струковних удружења у 2019. години.

Прослава Дана Светог Саве

Дана, 27. јануара 2020. године у нашој школи сечењем славског колача и пригодном приредбом обележен је Дан Светог Саве.

Свим запосленима, као и ученицима желимо срећну славу и пуно успеха у раду!

ПриредбаПУТ ВЕТРА

​Поводом Дана школе „Душан Радовић“, 6. 12. 2019. одржана је приредба ПУТ ВЕТРА. Тема је била путовање. Током приредебе, Мери Попинс је водила девојчицу која је добила задатак да припреми школску приредбу. Путовање је обухватило разне крајеве света, али и различите књиге. У приредбу је мајсторски уплетен и Душан Радовић, а чула се и и гитара и клавир. Новина је била пантомима. Приредеба се завршила поруком „Свуда пођи, кући дођи“. Приредбу је приредила наставница Весна Грујић Николић. Хор ученика од 5. до осмог разреда водио је наставник Иво Наумоски. Ученике трећег разреда припремали су учитељи: Нена Николић, Јасмина Табаковић и Саша Милијић. Хор ученика од првог до четвртог разреда припремио је учитељ Саша Милијић. У приредби је учествовало око стотину ученика наше школе.

March 2020
« Feb