postheadericon Такмичења

Спортска такмичења

Наши спортисти остварили су значајне резултате.

• ЏУДО

Међуокружно такмичење (Централна и југоисточна Србија): Теодор Лука Николић, четврто један -1. место

Милица Јовановић, осмо један- 1. место

Сара Шаиновић, осмо два-2. место

Републичко такмичење:

Теодор Лука Николић-3. место

Милица Јовановић-5. место

Сара Шаиновић- 5. место.

Екипу је водио наставник Дејан Марјановић.

• ПЛИВАЊЕ

Душан Величковић,10. место

Екипу је водио наставник Дејан Марјановић

• СТОНИ ТЕНИС

Мушка екипа учествовала је на општинском такмичењу. Екипу је водио наставник Новица Милутиновић.

• СТРЕЉАШТВО

Мушка екипа учествовала је на општинском такмичењу. Екипу је водио наставник Ненад Петровић.

• ОДБОЈКА, девојчице

1. место на општинском такмичењу

1. место на окружном такмичењу, 4. место на међуокружном такмичењу

• РУКОМЕТ- дечаци:
  • место на општинском такмичењу
  • место на окружном такмичењу
  • место на међуокружном такмичењу
  • Екипу је водио наставник Дејан Марјановић
  • ФУТСАЛ (мали фудбал)- дечаци
  • место на општинском такмичењу

Екипу је водио наставник Новица Милутиновић

• ФУТСАЛ, девојчице:1. место на општинском такмичењу. Екипу је водио наставник Дејан Марјановић.
  • Екипе футсала нису учествовале на вишим нивоима такмичења због финансијских разлога, због смањеног буџерта услед корона вируса.

Окружно такмичење из математике

25.4.2021.
На окружном такмичењу из математике, Урош Милошевић, ученик четвртог три, освојио је прво место. Учитељица је Нена Николић.
Коста Пајкић, ученик петог два, освојио је друго место. Ментор је наставница Татјана Мишковић Њамцуловић.

Окружно такмичење из енглеског језика

25.4.2021.
На окружном такмичењу из енглеског језика, Марина Глишић, ученица осмог један, заузела је треће место и пласирала се на републичко такмичење. Ментор је наставница Светлана Анђелковић.

Окружно такмичење из физике

24.4.2021.
На окружном такмичењу из физике, које је одржано у нашој школи, друга места освојили су:
Сара Станојевић, осмо један, која је остварила пласман на републичко такмичење; Миодраг Петровић, седмо три и Огњан Јеленковић, шесто три. Ментор је био наставник Бојан Спасић.

Турнир у каратеу

28.03.2021.
У недељу, одржан је традиционални турнир  у каратеу “Краљевачки победник  2021” у Врњачкој бањи наша ученица Миа Милетић из одељења VII-2 представљала је клуб “Суреидо Дојо из Бора”. Освојила је 2 златне и 1 бронзану медаљу.

Општинско такмичење из математике

28.2.2021.
На општинском такмичењу из математике ученици 3. разреда, Алекса Милошевић и Јована Марковић, заузели су друго место. Учитељица је Ивана Богдановић.
Ученици четвртог разреда: Урош Милошевић 1. место, учитељица Нена Николић и Урош Станковић, похвалница, учитељ Саша Милијић.
Ученици петог два: Ленка Милутиновић друго место, а треће место деле Коста Пајкић и Исидора Страиновић; ментор је наставница Татјана Мишковић Њамцуловић.
Ученица петог три Миа Соколовић добила је похвалницу. Ментор је наставник Саша Јовановић.

Општинско такмичење из физике

27.2.2021.
На општинском такмичењу из физике наши ученици остварили су одличан успех. Ученик шестог три Огњан Јеленковић освојио је прво место. Михајло Савић, шесто један заузео је друго место.

Миодраг Петровић, седмо три, заузео је прво место, а Павле Милојевић, седмо два, пласирао се на друго место.

Сара Станојевић, осмо један, заузела је прво место.

Сви ученици пласирали су се на окружно такмичење, које ће се одржати 20. марта у нашој школи.

Ментор ученицима је наставник Бојан Спасић.

Општинско такмичење из Енглеског језика

21.2.2021.
На општинском такмичењу из енглеског језика, Марина Глишић VIII-2 освојила је прво место и пласман на окружно такмичење. Друго место освојила је Уна Димитријевић VIII-3.
Ментор овим ученицама била је наставница Светлана Анђелковић.

Окружно такмичење из физике

Викенд за нама је поново у знаку успеха ученика на такмичењима. Наиме, у суботу 14. марта 2020. године у нашој школи одржано је Окружно такмичење из физике, а ученици наше школе остварили су следеће резултате:

6. разред Миодраг Петровић (6-3) – I награда

Павле Милојевић (6-2) – похвала

7. разред Сара Станојевић (7-1) – I награда

Честитамо на великом успеху ученицима и њиховом наставнику физике Бојану Спасићу и надамо се пласману на Републички ниво такмичења које ће ове године бити одржано 25. априла у Нишу.

Окружно такмичење из математике

Дана 7. марта 2020. године у нашој школи одржано је Окружно такмичење из математике. Остварени су следећи резултати:

4. разред Коста Пајкић (4-2) – II место

7. разред Лена Бусић (7-1) – похвала

8. разред Јован Станић (8-1) – похвала

Честитамо и осталим ученицима који су учествовали на такмичењу: Бранка Раичевић (4-1), Ленка Милутиновић (4-2), Михаило Радовановић (4-2), Искра Бугариновић (4-2), Петра Ђорђевић (4-2), Огњен Јеленковић (5-3) и Миодраг Петровић (6-3), као и њиховим менторима Марији Милановић, Верици Гроздановић, Јасни Милићевић и Саши Јовановић.

Окружно такмичење у рукомету

Дана 04. марта 2020. године у Рудној глави одржано је Окружно такмичење у рукомету. Екипе наше школе оствариле су завидне резултате.

Пионирке су освојиле 1. место и тиме се пласирале на Међуокружни ниво такмичења које ће се одржати 25. марта 2020. године у Ћуприји.

Пионири наше школе освојили су феноменално 2. место.

Честитке ученицима и њиховом наставнику физичког васпитања Ненаду Петровићу.

Општинско такмичење из физике

На Општинском такмичењу из физике које је 23. фебруара 2020. године одржано у нашој школи, наши ученици су остварили запажене резултате. Наиме, Миодраг Петровић, ученик 6. разреда и Сара Станојевић, ученица 7. разреда освојили су прва места и тиме стекли право пласмана на наредни ниво. Запажене резултате остварили су и Миа Милетић и Павле Милојевић, ученици 6. разреда.

Све честитке упућујемо ученицима, као и њиховом наставнику Бојану Спасићу и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу.