Archive for December, 2017

postheadericon ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

УПИС ЂАКА ПРВАКА ВАН РЕОНИЗАЦИЈЕ ОД 03.01.-01.02.2018.год.

postheadericon

Ученице  Теодора  Живковић  (IV-3)  и Сара Кокорановић  (IV-1) су награђене на литерарном

конкурсу који је расписала школа „3.Октобар“.  Награде су примиле  у  Народној библиотеци

у Бору,где је одржано Књижевно вече. Са њима су биле и  њихове поносне учитељице

Наташа Станојевић и Ивана Богдановић.

 

    

 

postheadericon Дан Школе

Приредба поводом Дана школе

Поводом Дана школе  у Музичкој школи одржана је приредба под називом „С колена на колено“. У представи се ради о обичајима српског народа у деветнаестом веку и о Вуку Караџићу. Уз песму, игру и шале, гледаоци су могли да науче заборављенне речи и обичаје.Приредбу су припремили наставници: Весна Грујић Николић и  Иво Наумоски, као и учитељице:Радица Милић, ЗорицаСтојановска и Гордана Соринкановић.

Ивана Мартинесић, VI/1

postheadericon УСПЕСИ НАШИХ ТАКМИЧАРА ОКТОБАР- НОВЕМБАР -ДЕЦЕМБАР- СПОРТ

 

УЧЕШЋА И РЕЗУЛТАТИ ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

Кошарка -3.”октобар “

2.место пионири-екипнонаставник Д.Марјановић

Мали фудбал “Петар Радовановић “Злот  пионири 6.разред 3.место наставник Н.Петровић

Мини рукомет “Вук Караџић ” пионирке 5.разред 5.место наставник Н.Петровић

Мини рукомет “Душан Радовић ” пионирке екипно 6.разред1.место наставник Н.Петровић

Крос РТС-а Зајечар

Пионири:

Филип Карабашевић

Никола Симоновић

Алекса Миличевић

Данијел Јовић

Пионирке:

Бојана Ристић

Дарија Лукић

Анастасија Ђурић

Ивана Мартинесић

Сара радовић

Наталија Јоновић

Јована Петровић

Нађа Марковић

Јована Марјановић

Кошарка лига основних школа 

пионири -екипно  3.место, пионирке -екипно 2.место

наставник Дејан Марјановић

Рукомет – мини лига (2006.и млађи ) пионирке -екипно 1.место наставник Ненад Петровић

Пливање окружно такмичење 

Пионири – појединачно

1. место  Лука Илић

1. местоОгњен Јеленковић

1.место Огњен Живковић

Пионирке – појединачно

1.место Марта Илић , Сара Арсенијевић , Сара Радовић , Наташа Стевановић, Андреа Јовановић , Леа Јовановић Милица Крстић

нставник Дејан Марајановић

Пливање – републичко такмичење Крагујевац 15.11.2017.год

Пионири – појединачно

7.место Лука Илић 13.место Огњен Јеленковић

Пионирке – појединачно 

9.место Сара Арсенијевић , 10.место Андреа Јовановић , 11.место Наташа Стевановић ,12.местоСара Радовић , 13.место Леа Ивановић , 14.место Милица Крстић , 15.местоМарта Илић

наставник Дејан Марјановић

Рукомет општинско Бор 

пионири екипно 1.место ОШ Душан Радовић

наставник Ненад Петровић

Пионирке екипно  6.место , наставник Дејан Петровић

Рукомет – Рудна Глава 

пионири – екипно 1.место , наставник Ненад Петровић

Одбојка -општинско Бор

Пионири – екипно 3.место

Пионирке -екипно 2.место , наставник Новица Милутиновић

 

Категорије
Календар
December 2017
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031