Archive for March 20th, 2020

postheadericon Саопштење педагога школе

Dragi učenici,

Želim da vam čestitam na ogromnom trudu koji ulažete u savlađivanju gradiva i u našim virtuelnim učionicama. Divni ste i potpuno spremni na izazove – to je taj radoznali duh u vama!!Sada vam niko neće zabraniti korišćenje mobilnih telefona za vreme časa – haaa – dočekali ste i taj trenutak

Život je pun iznenađenja, kao što i sami uviđate. Želim da čestitam i vašim roditeljima koji, verujem, zajedno sa vama ponovo uče neke lekcije, ali nije im teško, primećujem. Taman iskoristite priliku da i vi njima pokažete kako da koriste neke od IKT alata kako bi bili u korak sa vremenom.Osećam da vam je malo i neobično, čini mi se da ste pomalo i zatrpani “kliktanjem”, Viber obaveštenjima, gooogle nalozima ali, polako, biće sve tiše i laganije. Vreme će učiniti svoje a vi ćete otkriti novu super moć – da ste super on line đaci!!!!Nastavite i dalje tako, hrabro i zdravo, što je najvažnije.Ali ne zaboravite, tu je i vaša “pedagogica” , tu odmah uz vas. I ja imam svoju virtuelnu kancelariju kao i u školi a vi ste uvek dobrodošli!!!Dakle, sve što želite da me pitate, ukoliko želite da razgovarate sa mnom, isto je kao i pre – tu sam za vas.Koristite mesindžer stranice škole, pustite poruku i dogovaramo se za termin razgovora ili, ukoliko vam je lakše i želite odmah odgovor, pišite mi na mejl: nina.pedagog@gmail.comČekam vas, javite se, razgovarajmo, pričajmo o svemu: kako se osećate, da li imate nekih nedoumica u učenju, šta vam je teško u savlađivanju gradiva, kako da organizujete vreme….i sve ostalo što je vama bitno i važno.

Budite mi zdravo i veselo!

Jasmina Momčilović

March 2020