postheadericon Саопштење педагога школе

САОПШТЕЊЕ ПЕДАГОГА ШКОЛЕ

Драги ученици, желим да вам честитам на огромном труду који улажете у савлађивању градива и у нашим виртуелним учионицама. Дивни сте и потпуно спремни на изазове – то је тај радознали дух у вама!!Сада вам нико неће забранити коришћење мобилних телефона за време часа – хааа – дочекали сте и тај тренутак.

Живот је пун изненађења, као што и сами увиђате. Желим да честитам и вашим родитељима који, верујем, заједно са вама поново уче неке лекције, али није им тешко, примећујем. Таман искористите прилику да и ви њима покажете како да користе неке од ИКТ алата како би били у корак са временом.Осећам да вам је мало и необично, чини ми се да сте помало и затрпани “кликтањем”, Вибер обавештењима, гооогле налозима али, полако, биће све тише и лаганије. Време ће учинити своје а ви ћете открити нову супер моћ – да сте супер он лине ђаци!!!!Наставите и даље тако, храбро и здраво, што је најважније.Али не заборавите, ту је и ваша “педагогица” , ту одмах уз вас. И ја имам своју виртуелну канцеларију као и у школи а ви сте увек добродошли!!!Дакле, све што желите да ме питате, уколико желите да разговарате са мном, исто је као и пре – ту сам за вас.Користите месинџер странице школе, пустите поруку и договарамо се за термин разговора или, уколико вам је лакше и желите одмах одговор, пишите ми на мејл: нина.педагог@гмаил.цомЧекам вас, јавите се, разговарајмо, причајмо о свему: како се осећате, да ли имате неких недоумица у учењу, шта вам је тешко у савлађивању градива, како да организујете време….и све остало што је вама битно и важно. Будите ми здраво и весело!

Педагог

Јасмина Момчиловић